Prezent na święta dla mamy – jak wybrać idealny prezent?

Czas kupowania świątecznych prezentów coraz bliżej. Święta to pełen ciepła i rodzinnej atmosfery czas, ale wiąże się czasem ze stresem czy prezent, który się wybrało spodoba się bliskiej osobie. Jeśli zastanawiasz się jak wybrać idealny prezent na święta dla mamy? Idealnie trafiłeś! W poniższym artykule przedstawimy kilka inspirujących pomysłów dla mamy.

Książka ponadczasowy prezent dla mamy

Książka to idealny prezent na święta dla mamy zarówno tej lubiącej czytać jak i tej, która powinna chwilę zwolnić i odpocząć od natłoku codziennych spraw. Czas, z książką sprawi, że mama będzie mogła chociaż na chwilę oderwać się od codzienności i odpocząć. Jeśli zna się gust literacki mamy wtedy zakup książki nie będzie problemem, jeśli mama nie ma swoich ulubionych autorów wtedy warto zapoznać się z nowościami lub recenzjami książek polecanych przez czytelników. Dzięki temu będzie mniejsze prawdopodobieństwo, że kupi się książkę, która nie bardzo przypadnie do gustu mamy.

Kilka książek, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze prezentu dla mamy to m.in:

– “dziewczynka z ciasteczkami” Ewa Formella

– “telefon do Mikołaja” Magdalena Witkiewicz

– “szczęście przy kominku” Gabriela Gargaś

– “wszystkie nasze obietnice” Colleen Hoover

– “sekret Heleny” Lucinda Riley

– “historia małżeńska” Tomasz Kieres

– “Jej portret” Anna H. Niemczynow

– “córeczka” Kathryn Croft

Pudełko pełne wyjątkowych produktów

Kolejnym ciekawym pomysłem na prezent dla mamy może być box prezentowy. To pudełko z różnymi rzeczami, które może być dobrane tematycznie do upodobań mamy. W takim boxie może znaleźć się praktycznie wszystko od świeczek zapachowych, poprzez kosmetyki, słodycze czy produkty ekologiczne. To jaki box kupisz lub zrobisz własnoręcznie zależy głównie od tego co lubi Twoja mama. Warto chwilę się nad tym zastanowić i wybrać produkty, które sprawią Jej radość.

Przykładowy box może wyglądać następująco:

– świeca sojowa

– płyn do kąpieli

– maseczka na twarz

– krem do rąk

Lub

– kubek

– aromatyczna sypana herbata

– miód

– czekolada

– sok do herbaty 

Przy tworzeniu pudełka prezentowego ogranicza Cię tylko budżet i własna wyobraźnia.