Zobacz całą historię naszej jednostki
Aktualności - Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze - OSP Ślesin

06.09.2016 10:02

04.09.2016r. o godzinie 10:00 odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze gm.Ślesin. Do startu w zawodach zgłosiło się 7 drużyn. Organizatorem zawodów była jednostka z OSP Ślesin której pomagali druhowie z OSP Wąsosze. Zawody zostały przeprowadzone wg regulaminu Zawodów Sportowo -Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych-1/2011 i składały się z musztry OSP, sztafety pożarniczej 7x50m oraz ćwiczeń bojowych.Nad prawidłowym przebiegiem poszczególnych konkurencji czuwała komisja sędziowska powołana rozkazem Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Koninie.Komisja składała się z funkcjonariuszy PSP i pracowała pod przewodnictwem kpt. Piotra Szafrańskiego.
Po przeprowadzeniu poszczególnych konkurencji klasyfikacja drużyn przedstawia się następująco:
Ćwiczenie Musztry:
1.miejsce OSP Piotrkowice
2.miejsce OSP Szyszyńskie Holendry
3.miejsce OSP Ostrowąż
Ćwiczenie bojowe i sztafeta:
1.miejsce OSP Szyszyńskie Holendry
2.miejsce OSP Ostrowąż